Akwarystyka słodkowodna - Sklep internetowy AKWARIUM24

Jeżeli akwarystyka stała się obiektem Waszego zainteresowania, nieważne czy jesteście doświadczeni w tym pięknym hobby, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z akwarium, dokładamy wiele starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Stale poszerzamy nasz asortyment oraz odpowiemy na wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do zakupów, a w przypadku pytań do kontaktu z pracownikami Działu Obsługi Klienta. Życzymy wiele radości, jaką niesie ze sobą podziwianie podwodnego świata zamkniętego w akwarium.

 

Krótka historia akwarystyki.

Pierwsze hodowle ryb w celach konsumpcyjnych, rozrywkowych i hobbystycznych datuje się co najmniej 2500 lat p.n.e., które prowadzili Sumerowie. W starożytnych Chinach hodowano karasie złociste, od których wywodzą się różne formy i odmiany barwne tych ryb m.in. bardzo popularne welony. Chińczycy hodowali je w ogrodowych oczkach wodnych, glinianych wazach oraz donicach. Do Europy akwarystyka dotarła w XIX w. Wtedy to badacze zaczęli sprowadzać egzotyczne gatunki ryb i podejmowali się próby ich utrzymania i hodowli. W tamtych czasach akwarystyka była bardzo ekskluzywnym hobby. Akwaria znajdowały się jedynie w domach zamożnych obywateli. W dzisiejszych czasach akwarystyka jest już bardzo popularną dziedziną i wiele osób poświęca swój czas na to piękne hobby. Akwarystyka ciągle rozwija się dynamicznie dzięki nowym rozwiązaniom oraz technologicznym nowinkom.

 

AKWARYSTYKA SŁODKOWODNA

Stale najpopularniejszymi akwariami są zbiorniki słodkowodne. Ten dział akwarystyki specjalizuje się w hodowli i zapewnieniu jak najlepszych warunków do utrzymania w akwariach roślin akwariowych i zwierząt występujących naturalnie w wodach śródlądowych.

Akwaria słodkowodne dzielmy na zbiorniki:
• Towarzyskie / ogólne / wielogatunkowe
• Biotopowe / środowiskowe
• Holenderskie / roślinne
• Naturalne / akwarium w stylu nature

W Akwarium24 doradzimy w kompletowaniu niezbędnych produktów do założenia i użytkowania akwariów słodkowodnych.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami z poniższych podkategorii.

 

Diversa modern szafka pod akwarium profilowana 200x60x77 WENGE
szt.
Diversa modern szafka pod akwarium profilowana 200x60x77 WENGE
Producent: Diversa
Cena: 1 899,00 zł 2 019,00 zł
  • promocja
  • nowość
do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium