Dozowniki nawozów i automatyczne dolewki wody

W tej kategorii przedstawiamy produkty służące automatyzacji nawożenia oraz dolewania i podmian wody. Prawidłowa opieka nad akwarium to utrzymywanie stabilnych parametrów wody. Wiąże się to z regularnymi podmianami wody oraz zbilansowanym nawożeniem. W akwarium słodkowodnym najważniejsze jest utrzymywanie odpowiednich, stałych stężeń poszczególnych pierwiastków odpowiadających za odżywianie roślin akwariowych. Stabilne parametry sprawiają, że akwarium cieszy oko, a opieka nad akwarium z automatycznym i precyzyjnym sterowaniem jest banalnie prosta, przestaje być obowiązkiem i staje się czystą przyjemnością. Do określenia odpowiednich dawek preparatów niezbędne będą testy akwarystyczne.

Pompy perystaltyczne to urządzenia wyposażone w kilka niezależnie pracujących dozowników. Możemy dzięki nim podawać precyzyjnie dzienne ilości roztworów, zapewniając idealne warunki dla roślin oraz ryb, które źle znoszą wysokie stężenia wielu pierwiastków. Precyzyjne dawki nawozów minimalizują również problemy z glonami w akwarium, które są wynikiem nieodpowiedniego zbilansowania i przedawkowania nawozów akwariowych.

Automatyczne dolewki same zadbają o prawidłowy poziom wody w akwarium

Automatyczne dolewki to urządzenia odpowiadające za bieżące dolewanie wody w akwariach. Wyposażone w czujniki poziomu wody zależnie od modelu jest to pływak lub czujnik optyczny. Zapewniają stały poziom wody co jest ważne w akwariach otwartych gdzie parowanie jest znaczące, oraz odpowiednie stężenia pierwiastków, które zmieniają się wraz z odparowywaniem wody. Odpowiednio zainstalowana dolewka w beczce z wodą przygotowana do podmian ułatwia i przyspiesza proces uzupełniania wody bez obaw o niedopilnowanie i przelanie się jej. Zapraszamy do zapoznania się z automatycznymi urządzeniami dostępnymi w naszym sklepie.

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium