Akwaria i zestawy akwariowe

Słowo akwarium pochodzi z języka łacińskiego aquarium, oznacza naczynie na wodę, sztuczny zbiornik o zróżnicowanych rozmiarach i kształtach, który służy do hodowli organizmów wodnych. Najczęściej używanym materiałem w obecnych czasach do produkcji akwariów jest szkło, bardzo duże zbiorniki o pojemności kilku (nastu) tysięcy litrów klejone są z bardziej wytrzymałego akrylu. Wybór szkła, z którego wykonane jest akwarium to pierwszy krok do skompletowania zestawu akwarystycznego. Zbiorniki ze szkła float to standard, z jakiego robione są akwaria. Charakteryzuje się ono zielonkawym zabarwieniem oraz niższą ceną. Dostępne są również akwaria i zestawy wykonane ze szkła optiwhite pozbawione zielonego zabarwienia, których wszystkie krawędzie zostały szlifowane i polerowane, co wyraźnie podnosi estetykę wykonania akwariów. Szyby połączono bezbarwnym silikonem, dla podkreślenia przejrzystości szkła i precyzji wykonania zbiorników.

Do każdego akwarium oferujemy dedykowane szafki akwariowe w wielu kolorach i różnym designie wpasowującym się w aktualne trendy.
Wykonujemy również stelaże na wymiar akwarium, zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów projektu.
W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne zestawy gotowe do założenia akwarium słodkowodnego oraz morskiego. Oferujemy niezbędne w akwarium specjalistyczne oświetlenie, ogrzewanie i filtrację.

VIV akwarium PURE 90x45x45cm 182l 10mm
VIV akwarium PURE 90x45x45cm 182l 10mm
Producent: VIV
Cena: 980,00 zł
do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium