O firmie

AKWARIUM24 to:
  • PROFESJONALIZM I FACHOWE DORADZTWO,

  • DOSKONAŁA JAKOŚĆ OBSŁUGI,

  • SZEROKI WYBÓR PRODUKTÓW,

  • SZYBKI CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

 

To wszystko znajdziesz właśnie u nas!

 

Zaczęło się od fascynacji podwodnym światem. Z czasem pasja przerodziła się w chęć poszerzania horyzontów związanych z akwarystyką. Na postawie zdobywanego doświadczenia i ciągłego pogłębiania swojej wiedzy zacząłem komponować własną linię nawozów dla roślin wodnych. Dzięki temu w roku 2011 powstała firma AKWARIUM24 niosąc swoją misję propagowania i poszerzania hobby wśród obecnych i przyszłych akwarystów.

Firma zatrudnia obecnie kilkanaście osób. Nasza załoga to pasjonaci i specjaliści, którzy są w stanie fachowo doradzić oraz pomóc w założeniu oraz prowadzeniu akwarium.

W 2019 roku do naszego asortymentu trafiły produkty do oczka wodnego, dlatego dzięki nam jesteście w stanie założyć nie tylko akwarium słodkowodne czy morskie, ale również wspomniane oczko wodne. Doradzimy w przystępny sposób zarówno tym, którzy zaczynają swoją przygodę z akwarystyką jak również tym, którzy zajmują się nią już jakiś czas. Pomaga nam w tym ciągły kontakt mailowy oraz telefoniczny z klientem.
W chwili obecnej w ofercie posiadamy ponad 10 tysięcy produktów i ciągle poszerzamy nasz asortyment. Staramy się robić wszystko, aby nasza praca spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Zapraszamy do współpracy!

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium