Opcje przeglądania

Rośliny akwariowe in vitro

Rośliny akwariowe in vitro są to rośliny produkowane w ściśle sterylnych warunkach. Nie znajdziemy na nich glonów, chorób wirusowych pasożytów czy pasażerów na gapę jak ślimaki oraz ich jajka. Rośliny uprawiane są na pożywce żelowej, płynnej lub półpłynnej, zależy to głównie od wymagań konkretnego gatunku. Przed posadzeniem sadzonek w podłożu należy je dokładnie wypłukać z pozostałości bogatej w hormony i składniki pokarmowe pożywki w ciepłej wodzie. Sprzedajemy rośliny akwariowe in vitro w kubeczkach o średnicy 10 lub 5 cm.

W zamkniętym kubeczku znajduje się znacznie większa ilość sadzonek niż w przypadku roślin z produkcji koszykowej. Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom klientów, wiemy, że nie każdy potrzebuje takiej ilości roślin, jakie zawierają kubeczki. Dlatego oferujemy porcje roślin akwariowych in vitro oraz skompletowane z nich zestawy umożliwiające obsadzić każdy plan w akwarium.

Zestaw roślin łatwych na każdy plan to skomponowane rośliny o niskich wymaganiach w uprawie. Odpowiednie są dla wszystkich, którzy zaczynają przygodę z roślinnym akwarium. Trzy pozostałe zestawy to rośliny dobrane pod względem wysokości, idealne do obsadzenia pierwszego, środkowego oraz trzeciego planu w akwarium. Rośliny zostały tak dobrane w zestawie, żeby różniły się odcieniem, kształtem oraz fakturą liści. Tak skomponowany zestaw zapewnia urozmaicone wrażenia podczas obserwacji akwarium.

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium