Zestawy CO2 do akwarium

Akwaryści bardziej zaawansowani mogą sami kompletować system CO2, wybierając podzespoły samemu. Ale nasza firma posiada w swojej bogatej ofercie również gotowe zestawy CO2 z butlami wysokociśnieniowymi lub zestawy bez butli. Zarówno podstawowe, jak i bardziej rozbudowane. Dzielimy je na zestawy standard i zestawy profesional. Posiadamy gotowe zestawy firmy Aquario Blue. Te również występują w formie standard i profesional. Dodatkowo zestawy firmy Aquario Blue występują w wersji twin, znaczy to, że możemy wprowadzić gaz z jednej butli do dwóch zbiorników. Więc również osoby bardziej zaawansowane w akwarystyce mogą wybrać odpowiedni dla siebie zestaw. Posiadamy również zestawy standard i profesional złożone przez nas z konkretnych podzespołów.

Zestawy z butlami ciśnieniowymi

Oferujemy zestawy standard w skład których wchodzi butla o wybranym rozmiarze (2, 5, 8l) reduktor, zaworek precyzyjny,nypel, szybko złączka, zaworek zwrotny, licznik bąbelków, dyfuzor oraz wężyk do podłączenia instalacji. Zestawy profesional, które oprócz wymienionych w zestawie standard akcesoriów posiadają jeszcze elektrozawór oraz programator czasowy. Jeśli chodzi o zestawy firmy Aquario Blue posiadamy zestawy standard bez elektrozaworów, professional z elektrozaworem oraz twin. Zestawy bimbrownie oraz zestawy z tabletkami co2 Ciekawym rozwiązaniem jest samodzielne przygotowanie roztworu do produkcji CO2. CO2 uzyskujemy w procesie naturalnej fermentacji. Zestawy te zawierają niezbędne składniki do produkcji CO2 z bimbrowni.

W sprzedaży również dostępne są uzupełnienia do zestawów. Zestawy możemy więc uzupełniać. Nie trzeba kupować nowych. Posiadamy bimbrownie z firmy JBL oraz NEO Posiadamy również zestawy w których używa się tabletek z CO2. Zestaw zawiera wszystkie potrzebne akcesoria do zastosowania CO2 w formie tabletek rozpuszczalnych w wodzie. Zestawy i butle jednorazowego użytku W sprzedaży posiadamy zestawy i uzupełnienia firmy Plantis. Są to butle o pojemności 1000ml w formie puszek z dozownikiem. W zestawie posiadają one wężyk oraz dzwon do montowania w zbiorniku w celu rozpuszczania gazu.

Posiadamy pojedynczy zestaw z dzwonem. Zestaw z dzwonem oraz 3 dodatkowe butle z uzupełnieniem. Same uzupełnienia sprzedajemy też pojedynczo lub w zestawach 3 butli uzupełniających. Posiadamy również zestawy z firmy ISTA oraz uzupełnienia, produkty tej firmy występują w pojemnikach o pojemności 55 cm3 gazu.

 

 

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium