Opcje przeglądania

Tła do akwarium
Zakładając akwarium, warto wcześniej zaplanować, w którym miejscu je ustawimy. Jest to istotne podczas doboru tła. Niektórzy właściciele akwarium nie stosują żadnego tła w swoim zbiorniku, ponieważ to stanowi ściana. Czasem nie stosuje się żadnych oklein, gdy akwarium oddziela dwa pomieszczenia lub jest ustawione w jego centrum i widoczne jest z każdej strony. Tło odpowiada za finalny wygląd zbiornika.
Dobór tła do akwarium jest kwestią indywidualną. Oprócz funkcji wizualnej dzięki zastosowaniu tła szczególnie ciemnego ryby czują się bezpieczniej i mniej się stresują. Tło zasłania węże od filtrów zewnętrznych oraz kable od urządzeń wewnętrznych takich jak filtry lub grzałki. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór teł samoprzylepnych oraz dwustronnych. Posiadamy tła jednolite oraz z nadrukowanymi motywami.

Montaż tła do akwarium
Sposób montażu teł akwarystycznych jest prosty. 
Tła samoprzylepne kleimy do odtłuszczonej szyby spryskanej obficie wodą, umożliwia to dokładne dopasowanie folii do tylnej szyby i usunięcie nieestetycznych bąbelków powietrza. Dwustronne fototapety kleimy za pomocą dedykowanych klejów. Nie uszkadzają one teł i możliwe jest szybkie odklejenie folii od szyby. Tak zamocowane tło dobrze przylega do szyby. Klejenie tła za pomocą taśm dwustronnych może spowodować dostanie się wody między tło, a tylną szybę akwarium co doprowadza do nieestetycznych zacieków oraz plam.

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium